Najnowszy numer

Logowanie

Witamy Was w drugim numerze czasopisma „Wiara i Życie”. Obecny numer jest poświęcony rodzinie – miejscu, w którym rozpocząć się powinno każde ludzkie życie, gdzie spędziliśmy dzieciństwo i młodość, a które powinno być ogniskiem miłości i przebaczenia.
Zachęcamy do przeczytania na ten temat już na pierwszych stronach pisma. W dalszej kolejności polecamy artykuł o szkaplerzu karmelitańskim (tzw. szacie Maryi), do którego noszenia zachęca nas sama Matka Boża, dając wspaniałe obietnice, tym którzy będą go nosić na sobie do końca życia. Ciekawy jest także wywiad o emocjach z ks. Markiem Dziewieckim – psychologiem i rekolekcjonistą. Zachęcamy do lektury kilku słów świadectwa o pielgrzymce na Jasną Górę oraz do uroczystego zawierzenia siebie i swoich rodzin oraz spraw Matce Bożej w pierwszą sobotę miesiąca w tym świętym miejscu.
Gorąco prosimy o wsparcie naszego dzieła w postaci wpłat na konto naszej fundacji, która jest wydawcą czasopisma: 96 1240 1125 1111 0010 8920 2037. Ofiarodawcom składamy serdeczne Bóg zapłać!
Wszelkie uwagi oraz chęć dołączenia do naszego grona prosimy kierować na skrzynkę mailową: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..