Ostatni numer

Wiara i Zycie 31

Wiara i Zycie 31-tresc

kliknij w okładkę, aby powiększyć

W jesiennym numerze szczególnie polecamy artykuł dotyczący pierwszego przykazania dekalogu, będący początkiem cyklu artykułów o dziesięciu przykazaniach oraz teksty poświęcone łasce uświęcającej i o moralnej ocenie transplantacji.

Warto zapoznać się z nieznanym wielu osobom ciekawym sakramentalium – medalikiem Św. Benedykta, chroniącym przed złymi mocami.

Dla kobiet zamieściliśmy kilka słów o ekologicznych i praktycznych orzechach piorących, a dla podróżników artykuł o Szkocji.

Kto zaś pragnie wejść w historyczny nurt, niech zapozna się z Manuelem I Komnenem.

 

Wiara i Zycie 29

Wiara i Zycie 29-tresc

kliknij w okładkę, aby powiększyć

W wiosennym numerze kontynuujemy temat finansów. Tym razem dotyczy on oszczędzania. Dla rodziców z dziećmi gorąco polecamy artykuł Wychowanie religijne dzieci – jest w nim mowa o tym, że już od najmłodszych lat warto zadbać o rozwój wiary naszych pociech. Zachęcamy do zapoznania się z tekstem o Aniołach, gdzie przedstawiona jest wizja Marty od Jezusa i św. Mechtyldy. Dla każdego polecamy artykuł o Komunii Duchowej. W tym miesiącu prezentujemy też ciekawe książki wydawnictw religijnych. Święta Rita niech będzie wzorem dla żon i matek.

 

Wiara i Zycie 30

Wiara i Zycie 30-tresc

kliknij w okładkę, aby powiększyć

W wakacyjnym numerze polecamy zapoznanie się z modlitwą wstawienniczą, którą warto praktykować. Polecamy artykuł o rodzinie wielodzietnej i świadectwo jednego Taty dotyczące cudu narodzin córki. Dla podróżników proponujemy odwiedzenie Sanktuarium w Wąwolnicy
z cudowną figurą Matki Bożej Kębelskiej. Polecamy też ciekawe książki wydawnictwa Vocatio, a także bajki bez przemocy pani Jolanty Horodeckiej-Wieczorek. Niech święta Mechtylda wspiera nas na drodze do Nieba.

 

Słowo dnia