Najnowszy numer

Numer 40 - Kwiecień - Czerwiec 2017

         Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać aktualności i powiadomienia o zmianach na stronie, np. o nowych numerach czasopisma, podaj swoje dane:

Jeśli

  • chcesz się z nami skontaktować

  • masz jakieś uwagi, sugestie odnośnie strony internetowej
    lub czasopisma

  • chciałbyś podjąć z nami współpracę

wyślij e-mail na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 


Redakcja:

Redaktor naczelna: Anna Nolbert (email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)

Zespół redakcyjny: Grzegorz Baczewski, Anna Brzostek, Kinga Grych, Natalia Kolańska, Agnieszka Kula, Katarzyna Piecowska, Maria Pietrzak, Ola Skirgiełło, Anna Wyklandt, Krystyna Zajkowska

Korekta: Elżbieta Sroczyńska (email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)

Skład: Anna Nolbert (email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.),

Grafika, layout: Anna Łukasiewicz (email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)

Wykonanie i administracja stroną internetową: Dominik Nolbert (email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)

 


Kwartalnik katolicki „Wiara i życie" to bezpłatne czasopismo internetowe ukazujące się od 2 kwietnia 2007 roku.
www.wiaraizycie.pl, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

       Współpraca

katolik.pl

SFINKS

You are here:

Słowo dnia