Najnowszy numer

Logowanie

Jeśli:

  • chcesz się z nami skontaktować,

  • masz jakieś uwagi, sugestie odnośnie strony internetowej lub czasopisma,

  • chciałbyś podjąć z nami współpracę,

wyślij e-mail na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Redakcja:

Redaktor naczelna: Anna Nolbert (e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)

Zastępna redaktor naczelnej: Natalia Żaczyńska (e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)

Zespół redakcyjny: Grzegorz Baczewski, Anna Brzostek, Kinga Grych, Natalia Kolańska, Piotr Kulesza, Krzysztof Kędra, Katarzyna Piecowska, Maria Pietrzak, Ola Skirgiełło, Anna Wyklandt, 

Grafika: Anna Nolbert 

Wykonanie i administracja stroną internetową: Dominik Nolbert (email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)


Czasopismo „Wiara i życie" to bezpłatne czasopismo katolickie ukazujące się w Internecie od 2 kwietnia 2007 roku, a w druku od maja 2019 roku,.

www.wiaraizycie.pl, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.