Najnowszy numer

Numer 40 - Kwiecień - Czerwiec 2017

         Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać aktualności i powiadomienia o zmianach na stronie, np. o nowych numerach czasopisma, podaj swoje dane:

Fabian Błaszkiewicz SJ, Błogosławiony bogacz. Dlaczego Bóg chce, żebyś był wolny i bogaty, 1CD - MP3

F Blaszkiewicz SJ-Blogoslawiony bogaczBłogosławiony bogacz, kolejny cykl kazań ojca Fabiana Błaszkiewicza, autora Przyczajonego Chrystusa, Ukrytego Boga oraz Źródła prawdziwej siły, ukazuje się jako audiobook.

Ten cykl konferencji o. Fabiana Błaszkiewicza SJ otworzy miłośników audiobooków na nową jakość modlitwy i życia wiarą. Już po paru minutach słuchania mogą oni z przyjemnością zdziwić się, że Słowo Boże wspiera wszystkie ich najskrytsze pragnienia, że krzyż to nie żaden synonim nieszczęścia, ale Drzewo Życia, źródło zdrowia i siły, że zasada "nie można służyć Bogu i mamonie" nie oznacza, iż należy się wystrzegać jakiegokolwiek kontaktu z pieniędzmi, lecz przeciwnie: jako wierny sługa Boga można panować nad dowolnymi zasobami i bogactwami.

Co więcej, w miarę zapoznawania się z tym wyjątkowym nauczaniem, słuchacze odkryją jeszcze bardziej ekscytujące informacje, włącznie z konkretnymi, sprawdzonymi przez tysiąclecia i wciąż aktualnymi dzisiaj zasadami zarządzania majątkiem oraz pomnażania wszelkich dóbr na większą chwałę Bożą.

Czy masz świadomość tych spisanych w Biblii praw, dzięki którym możesz wieść wspaniałe życie, osiągnąć finansową wolność oraz zapewnić spokojną przyszłość swojej rodzinie?

Czy jesteś pewien, że stać Cię na to, by się z nimi nie zapoznać? Przekonaj się, słuchając Błogosławionego bogacza w wersji audio.

You are here:

Słowo dnia