Najnowszy numer

Numer 40 - Kwiecień - Czerwiec 2017

         Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać aktualności i powiadomienia o zmianach na stronie, np. o nowych numerach czasopisma, podaj swoje dane:

Fabian Błaszkiewicz SJ, Jestem Legendą - Lekcje Świętego Józefa "Egipskiego", 2CD

F Blaszkiewicz SJ-Jestem legendaJestem legendą — Lekcje świętego Józefa „egipskiego”, kolejny cykl kazań ojca Fabiana Błaszkiewicza, autora Przyczajonego Chrystusa, Ukrytego Boga oraz Źródła prawdziwej siły, rekolekcjonisty i duszpasterza młodzieży, który zawsze wzbudza w wiernych entuzjazm i chęci do działania, ukazuje się jako audiobook.

Trzynaście lat życia Józefa "egipskiego" obfitowało w kryzysowe doświadczenia: został zdradzony oraz sprzedany przez braci, niesłusznie oskarżony o gwałt i osadzony w więzieniu. Te tragiczne wydarzenia, dzięki odpowiedniej postawie, której nauczysz się słuchając tego audiobooka, zaprowadziły Józefa na szczyt - stał się zarządcą Egiptu równym faraonowi, czyli de facto całego ówczesnego świata.

Niesamowita historia odkrywania swojej tożsamości, inspirujące lekcje doskonalenia talentu, prawdziwy model przywódcy.  Ty też możesz stawać się LEGENDĄ. Co więcej - powinieneś! Taki jest Boży zamysł!  

Płyta z wartościowym i mądrym nauczaniem, pełna pasji, charakteru, zaskakująca, mocna. Dotrze do ludzi młodych, biznesmenów (po raz pierwszy mówi im się, że bogactwo jest… błogosławione!), ludzi sztuki, tych, co w życiu szukają wymówek., a także zlęknionych, niewyraźnych, schowanych.

Audiobook został nagrany  w czasie rekolekcji dla biznesmenów.

Płyta zawiera w środku opakowania zestaw ćwiczeń, które napisał Fabian Błaszkiewicz. Mają one pomóc wykorzystać nauczanie w życiu, przekuć kryzysy w sukces, odnaleźć cel życiowy, pomnażać talenty, a wszystko w świetle Słowa Bożego.

Kupując płytę wspierasz również wspólnotę Magis z Nowego Sącza.  

CD1

1. Wstęp

2. Poczucie sensu (BÓG, Honor, Ojczyzna)

3. Jaka jest twoja obietnica

4. Zaufaj Bogu

5. Honor i bezinteresowność

6. Zaufaj swoim talentom

 

CD2

1. Niech inni myślą co chcą

2. Lekcje przywódcy

3. Nie ma dla ciebie usprawiedliwienia

4. Służysz Bogu czy mamonie (bonus)

5. Pieniądze z powołania (bonus)


Płyta składa się z ośmiu rozdziałów – w których autor barwnie opowiada o przeżyciach Józefa, odnosząc je do przykładów znacznie bliższych nam w czasie (historia Coco Chanel; wartości żołnierzy spod Monte Cassino czy choćby doświadczenia samego ojca Fabiana z irlandzkiej szkoły) oraz oczywiście do naszego życia. Na płycie są także: wstęp-uzasadnienie, gdzie Fabian Błaszkiewicz tłumaczy, dlaczego to właśnie on powinien nauczać przywództwa, motywacji czy zarządzania oraz dwa bonusy: barwne przykłady i mocne historie dopełniające obraz całości lekcji Józefa.

You are here:

Słowo dnia