Trzynasty numer czasopisma

Zachęcamy do lektury trzynastego numeru czasopisma. Znajdują się w nim ciekawe artykuły: Trójprzymierze Serc: Jezusa, Maryi i Józefa, Nabożeństwo do Przeczystego Serca świętego Józefa, Różaniec Rodzin oraz Czy warto umierać za smartfona?

Główne tematy:

 • Trójprzymierze Serc: Jezusa, Maryi i Józefa,
 • Nabożeństwo do Przeczystego Serca świętego Józefa,
 • Różaniec Rodzin.

Zapraszamy do lektury :)

Dwunasty numer czasopisma

Zachęcamy do lektury dwunastego numeru czasopisma. Znajdują się w nim ciekawe artykuły: Święty Józef - patronem tego roku, Całun Turyński, Tajemnica szczęścia oraz Zegar Męki Pańskiej.

Główne tematy:

 • Święty Józef - patronem tego roku,
 • Zegar Męki Pańskiej,
 • Całun Turyński

Zapraszamy do lektury :)

Jedenasty numer czasopisma

Zachęcamy do lektury dziewiątego numeru czasopisma. Znajdują się w nim ciekawe artykuły: Przeżywanie choroby z Bogiem, Noworoczne postanowienie: cały rok z Biblią, Czy daję dobry przykład?

Główne tematy:

 • Przeżywanie choroby z Bogiem,
 • Noworoczne postanowienie: cały rok z Biblią,
 • Czy daję dobry przykład?

Zapraszamy do lektury :)

Dziesiąty numer czasopisma

Zachęcamy do lektury dziesiątego numeru czasopisma. Znajdują się w nim ciekawe artykuły: Niebo, czyściec, piekło, czyli sekrety
życia po śmierci, Cudowny Medalik, Wywiad-strumyk z ks. Piotrem Pawlukiewiczem tuż przed jego nieoczekiwanym odejściem. Zapraszamy do lektury :)

Dziewiąty numer czasopisma

Zachęcamy do lektury dziewiątego numeru czasopisma. Znajdują się w nim ciekawe artykuły: "Dar spowiedzi świętej", "Modlitwa nieustanna, "Aniołowie Stróżowie - nasi wierni przyjaciele". Pismo można bezpłatnie pobrać na swój komputer. Zapraszamy do lektury :)

Ósmy numer czasopisma

Zachęcamy do lektury ósmego numeru czasopisma. Znajdziecie w nim ciekawe artykuły: "Eucharystia - największy skarb", "Nowenna Pompejańska, "Nie ma sytuacji bez wyjścia". Pismo można bezpłatnie pobrać na swój komputer. Zapraszamy do lektury :)

Siódmy numer czasopisma

Zachęcamy do lektury siódmego numeru czasopisma. Znajdziecie w nim ciekawe artykuły: Adoracja - Miłująca Obecność, Komunia duchowa, Praca jako sposób uświęcenia. Pismo można bezpłatnie pobrać na swój komputer. Zapraszamy do lektury :)

Szósty numer czasopisma

Zachęcamy do lektury szóstego numeru czasopisma. Znajdziecie w nim ciekawe artykuły: Jak przeżywam Wielki Post?, Duchowość ma swój początek w konflikcie, Święto Bożego Miłosierdzia i inne. Pismo można bezpłatnie pobrać na swój komputer. Zapraszamy do lektury :)

Czasopismo zwiększyło swój nakład do 4.000 :)

Konkurs "Sekretne życie Aniołów"

W numerze 5. zamieszczamy konkurs pt.  „Sekretne życie Aniołów”", którego nagrodą są książki o tym samym tylule wydawnictwa RTCK.  Regulamin konkursu można pobrać klikając link poniżej:

----------------------

Książka „Sekretne życie aniołów” Aleksandra Bańki jest w całości oparta na pewnych i wiarygodnych źródłach chrześcijańskich, tzn. na:
 
 - Piśmie Świętym,

- Nauczaniu św. Tomasza z Akwinu, doktora Kościoła i jednego z najwybitniejszych myślicieliw dziejach chrześcijaństwa,

-Dokumentach dogmatycznych Kościoła katolickiego i jego wielowiekowej Tradycji,

- Wizjach i doświadczeniach świętych, które zostały potwierdzone przez Kościół.

Więcej informacji o książce znajduje się na stronie wydawnictwa RTCK: www.rtck.pl/sklep/wydawnictwo/relacje/sekretne-zycie-aniolow

Piąty numer czasopisma

Przed świętami dotarł do nas zimowy numer czasopisma. Zaraz po świętach  znajdziecie go w wybranych parafiach warszawskich. Wszyscy, niezależnie od lokalizacji mogą pobrać bezpłatnie czasopismo w wersji PDF na swój komputer. Zapraszamy do lektury :).

Nowa strona, nowy sklep!

Drodzy Czytelnicy!

Oddajemy do Waszej dyspozycji nową stronę internetową Fundacji wraz ze sklepikiem intenetowym. Poprzednia witryna była już zbyt stara aby sprostać obecnym wymaganiom, więc przez ostatnie 2 miesiące dokładaliśmy starań aby nowopowstająca strona cieszyła oko, i co ważniejsze - zapewniała nowe funkcjonalności. Uruchamiamy nasz pierwszy sklep online - ośmielamy się prosić o odrobinę wyrozumiałości, jeśli w początkowym okresie nie wszystko będzie idealne. Szybko się uczymy i chętnie usłyszymy Wasze opinie i uwagi.

Liczymy że asortyment tego sklepu okaże się dla Was wartościowy.
Cały zysk ze sprzedaży jest przeznaczony na realizację zadań statutowych Fundacji i rozwój Dzieła.

Serdecznie Was Pozdrawiamy

"Konkurs dla małżeństw"

W numerze 3. zamieszczamy "Konkurs dla małżeństw", którego nagrodą jest jedna z książek o małżeństwie „Obudzić Sakrament Małżeństwa” lub „Książeczka zdrowia małżonków”. Regulamin konkursu można pobrać klikając link poniżej:

 • 1
 • 2

Wtedy powiedz im: Tak mówi Pan Bóg: Oto biorę drewno Józefa, które jest w ręce Efraima oraz plemion Izraela, jego sprzymierzeńców, i przykładam je do drewna Judy, i czynię je jednym drewnem po to, by w ręku moim byli jedno.
A drewna, na których będziesz pisał, będą przed ich oczami w twym ręku.

[Ez 37, 19-10]

© 2019 • Fundacja Wiara i Życie • Wszelkie prawa zastrzeżone

Wciśnij Enter aby wyszukać
Wciśnij Enter aby wyszukać