Numer 1 - Maj - Czerwiec 2019

WiZ numer01 okladkaWiZ numer01 trescWitamy Was w pierwszym drukowanym numerze czasopisma „Wiara i życie”. Od 2007 r. nasze pismo ukazywało się na stronie internetowej www.wiaraizycie.pl i niektórzy z Was być może już się z nim zetknęli. Obecnie znajdziecie je w wersji drukowanej w wybranych parafiach, a w wersji elektronicznej do pobrania na tej stronie.
Pragniemy zainteresować Was wartościowymi artykułami dotyczącymi spraw wiary, a także tekstami bliskimi naszemu życiu codziennemu.
W naszym czasopiśmie łączymy tematy ważne dla ducha z naszymi zwykłymi radościami i troskami, dlatego obok tekstów o życiu duchowym znajdą się artykuły o psychologii, zdrowiu i miejscach wartych zobaczenia.


W tym numerze szczególnie polecamy artykuł o objawieniach Matki Bożej Fatimskiej, a także zachęcamy do przeczytania świadectw: o świętym Józefie oraz o świętej Ricie. Mamy nadzieję, że będziecie czytać nasz dwumiesięcznik z przyjemnością.
Możecie wesprzeć nasze dzieło wpłacając na konto naszej fundacji, która jest wydawcą czasopisma:
96 1240 1125 1111 0010 8920 2037.

Ofiarodawcom składamy serdeczne Bóg zapłać!

 

Wtedy powiedz im: Tak mówi Pan Bóg: Oto biorę drewno Józefa, które jest w ręce Efraima oraz plemion Izraela, jego sprzymierzeńców, i przykładam je do drewna Judy, i czynię je jednym drewnem po to, by w ręku moim byli jedno.
A drewna, na których będziesz pisał, będą przed ich oczami w twym ręku.

[Ez 37, 19-10]

© 2019 • Fundacja Wiara i Życie • Wszelkie prawa zastrzeżone

Wciśnij Enter aby wyszukać
Wciśnij Enter aby wyszukać