Numer 10 - Listopad - Grudzień

WiZ numer 10 okladkaWiZ numer 10 trescDrodzy czytelnicy!

Witamy Was w dziesiątym numerze czasopisma „Wiara i Życie”. Tym razem opowiemy wam o sprawach ostatecznych, czyli o Niebie, czyśćcu i piekle, a więc tych miejscach, gdzie znajdują się dusze po życiu na ziemi.

Człowiek jest stworzony do nieskończonego szczęścia z Bogiem, czyli do radości wiecznej i do tego powinniśmy dążyć. Niestety wielu ludzi wybiera życie w grzechu i za nich należy się modlić, aby nie trafili tam, gdzie nikt tak naprawdę nie chce się dostać.

W tych dniach listopadowych pamiętajmy, że oprócz odwiedzania grobów i zapalenia zniczy, nasi bliscy zmarli potrzebują naszej modlitwy. Potrzebna jest ona także osobom konającym, o czym wspominamy w jednym z artykułów.

Zachęcamy do zapoznania się ze świadectwem Marysi mówiącym o tym, jak święci mogą nam pomagać w naszym życiu.

Gorąco prosimy o wsparcie naszego dzieła, aby mogły ukazywać się kolejne numery naszego czasopisma „Wiara i Życie”. Darowizny można przekazać na konto Fundacji: Bank Pekao S.A. 96 1240 1125 1111 0010 8920 2037. Można nas także wspomóc poprzez dokonanie zakupów wartościowych książek i dewocjonaliów w naszym sklepiku internetowym na stronie www.wiaraizycie.pl/sklep-on-line

 

czyściec Niebo piekło życie po śmierci Cudowny Medalik ks. Piotr Pawlukiewicz wywiad

Wtedy powiedz im: Tak mówi Pan Bóg: Oto biorę drewno Józefa, które jest w ręce Efraima oraz plemion Izraela, jego sprzymierzeńców, i przykładam je do drewna Judy, i czynię je jednym drewnem po to, by w ręku moim byli jedno.
A drewna, na których będziesz pisał, będą przed ich oczami w twym ręku.

[Ez 37, 19-10]

© 2019 • Fundacja Wiara i Życie • Wszelkie prawa zastrzeżone

Wciśnij Enter aby wyszukać
Wciśnij Enter aby wyszukać