Numer 12 - Marzec - Kwiecień

WiZ numer 12 okladkaWiZ numer 12 trescDrodzy czytelnicy!

Witamy Was w dwunastym numerze czasopisma „Wiara i Życie” – w czasie Wielkiego Postu, który warto wykorzystać do prawdziwego nawrócenia i otwarcia się na Boże Miłosierdzie. Jak powiedział Pan Jezus do św. siostry Faustyny: „Nie znajdzie ludzkość uspokojenia, dokąd nie zwróci się z ufnością do miłosierdzia Mojego”.

W tym numerze dużo piszemy o świętym Józefie (patronie obecnego roku), u którego możemy wypraszać potrzebne łaski dla nas i naszych bliskich, a także o chrześcijańskiej rodzinie, która powinna czerpać przykład od Świętej Rodziny z Nazaretu.

Zachęcamy do włączenia się w dzieło „Pokuta Rodzin Niniwa 2021”, którego pomysłodawcą jest ks. Dominik Chmielewski. Warto też przeczytać artykuł o Całunie Turyńskim oraz o modlitwach charakterystycznych dla okresu Wielkiego Postu.

Gorąco prosimy o wsparcie naszego dzieła, aby mogły ukazywać się kolejne numery naszego czasopisma „Wiara i Życie”. Darowizny można przekazać na konto Fundacji: Bank Pekao S.A. 96 1240 1125 1111 0010 8920 2037. Można nas także wspomóc poprzez dokonanie zakupów wartościowych książek i dewocjonaliów w naszym sklepiku internetowym na stronie www.wiaraizycie.pl/sklep-on-line

 

Wtedy powiedz im: Tak mówi Pan Bóg: Oto biorę drewno Józefa, które jest w ręce Efraima oraz plemion Izraela, jego sprzymierzeńców, i przykładam je do drewna Judy, i czynię je jednym drewnem po to, by w ręku moim byli jedno.
A drewna, na których będziesz pisał, będą przed ich oczami w twym ręku.

[Ez 37, 19-10]

© 2019 • Fundacja Wiara i Życie • Wszelkie prawa zastrzeżone

Wciśnij Enter aby wyszukać
Wciśnij Enter aby wyszukać