Numer 23 - Maj - Czerwiec

WiZ numer 23 okladkaWiZ numer 23 trescDrodzy czytelnicy!

Witamy w dwudziestym trzecim numerze czasopisma „Wiara i Życie”. Maj jest szczególnym miesiącem poświęconym Matce Bożej.

To czas, gdy warto uciekać się do Tej, która jest naszą największą Orędowniczką u Boga. Kiedy bierzemy udział w nabożeństwach majowych, śpiewamy Litanię Loretańską ku czci Matki Bożej, mamy szczególną okazję do pogłębienia relacji z Niepokalaną i polecania Jej naszych intencji.
W bieżącym numerze piszemy o tym, że warto żyć w postawie zawierzenia Bogu oraz o Dominiku Savio, nastoletnim świętym, który jest patronem młodzieży.
Gorąco prosimy o wsparcie naszego dzieła, aby mogły ukazywać się kolejne numery czasopisma „Wiara i Życie”.

Darowizny można przekazać na konto Fundacji: Bank Pekao S.A. 96 1240 1125 1111 0010 8920 2037. Można nas także wspomóc poprzez dokonanie zakupów wartościowych książek i dewocjonaliów w naszym sklepiku internetowym na stronie www.wiaraizycie.pl/sklep-on-line

Dziękujemy za każde wsparcie. O naszych darczyńcach pamiętamy w modlitwie.

 

 

Wtedy powiedz im: Tak mówi Pan Bóg: Oto biorę drewno Józefa, które jest w ręce Efraima oraz plemion Izraela, jego sprzymierzeńców, i przykładam je do drewna Judy, i czynię je jednym drewnem po to, by w ręku moim byli jedno.
A drewna, na których będziesz pisał, będą przed ich oczami w twym ręku.

[Ez 37, 19-10]

© 2019 • Fundacja Wiara i Życie • Wszelkie prawa zastrzeżone

Wciśnij Enter aby wyszukać
Wciśnij Enter aby wyszukać