Proponujemy wartościowe pozycje książkowe i nie tylko.

Kupując wspierasz dzieło czasopisma Wiara i Życie.
Dzięki Tobie może dotrzeć do większej liczby czytelników.

4 wymiary uzdrowienia

4 wymiary uzdrowienia

35 zł

"4 wymiary uzdrowienia" to książka dla każdego, kto potrzebuje uzdrowienia, kto wśród bliskich ma osoby cierpiące, a także dla tych, którzy posługują w modlitwach o uzdrowienie innych.
Poznaj 4 wymiary, w jakich uzdrawia Bóg.

Fragmenty książki:

"Pytanie, które najpierw musimy sobie postawić, jest następujące: „Jaką odpowiedź na problem cierpienia daje nam Bóg?”. Otóż bez wątpienia taką odpowiedź ze strony Boga otrzymujemy, choć trzeba nauczyć się rozpoznawać sposób, w jaki przekłada się ona na praktyczną stronę naszej codzienności. Gdy zatem sięgniemy do biblijnej Księgi Mądrości, znajdziemy tam takie słowa: „Bo dla nieśmiertelności Bóg stworzył człowieka. Uczynił go obrazem swej własnej wieczności. A śmierć weszła na świat przez zawiść diabła i doświadczają jej ci, którzy do niego należą” (Mdr 2,24). To niezwykle istotne przesłanie, które zostawia nam Bóg. Słowo Boże komunikuje nam bowiem, że nie istniejemy dla śmierci, dla cierpienia, ale dla życia wiecznego. Jesteśmy obrazem Bożej wieczności, ponieważ Bóg stworzył nas dla nieśmiertelności. Jeżeli jednak chcemy wejść głębiej w temat cierpienia i uzdrowienia, to na samym początku musimy zdemaskować pojawiające się wielokrotnie wśród ludzi wierzących fałszywe przekonanie, że Bóg zsyła cierpienie albo – co gorsze – że go dla nas pragnie. Dlaczego to przekonanie jest fałszywe? Przede wszystkim dlatego, że przeczy temu słowo Boże. Ono nie tylko potwierdza, że Bóg nie chce dla nas cierpienia i że nie jest jego autorem, lecz także pokazuje cierpienie jako efekt demonicznego wpływu i ewidentne działanie samego diabła. Można powiedzieć, że w pewnym sensie to zły duch chce zrzucić na Boga winę za cierpienie, pragnie Boga tą winą obciążyć. Najgorsze jest jednak to, że w to kłamstwo wiele osób wierzy. Wchodzimy w diabelską narrację i potrafimy oskarżać Boga o wiele rzeczy. Zapominamy wówczas, że Bóg jest miłością i nie może przejawiać żadnych negatywnych cech, posiadać braków w swej doskonałości i dobroci. Wynika to z samej Jego natury – istoty boskości. Dlatego, jeśli chcemy przyjąć od Boga uzdrowienie, musimy uwolnić się od fałszywej postawy obwiniania Boga za sytuację, w której się znaleźliśmy. Bóg nie jest winien naszych problemów. On nie jest przyczyną zła..."

"Kiedy w ufności powierzamy Bogu nasze życie, wówczas On działa w nim. Rozporządza naszymi sprawami na większą skalę niż wówczas, gdy tylko sporadycznie wchodzimy z Jego miłością w świadomy kontakt, a o naszym życiu chcemy decydować wyłącznie sami."

Wymiary (D x S x W) 0 x 0 x 0
Waga 0

Masz uwagi? Potrzebujesz pomocy?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji! Chętnie usłyszymy Twoją opinię lub postaramy się pomóc!

© 2019 • Fundacja Wiara i Życie • Wszelkie prawa zastrzeżone

Wciśnij Enter aby wyszukać
Wciśnij Enter aby wyszukać