Numer 3 - Wrzesień - Październik 2019

WiZ numer03 okladkaWiZ numer03 trescWitamy Was w trzecim numerze czasopisma „Wiara i Życie”. Numer ten jest w dużej mierze poświęcony aniołom, o których istnieniu nie zawsze pamiętamy. Warto pójść za radą wielkiego papieża św. Leona, który powiedział do wszystkich chrześcijan: „Zaprzyjaźnijcie się z aniołami” i przeczytać artykuł poświęcony tym wspaniałym sługom Bożym, którzy mogą przynieść nam skuteczną pomoc w wielu sytuacjach naszego życia.
Zachęcamy również do zapoznania się z piękną inicjatywą modlitewną, jaką jest Różaniec Rodziców w intencji dzieci.
Warto przeczytać wywiad ze znanym wykładowcą Jackiem Pulikowskim na temat tego, czym dla każdego z nas może być świętość.

W tym numerze przedstawiamy sylwetkę bł. Władysława z Gielniowa – patrona Warszawy i parafii na Ursynowie, gdzie spotykają się chrześcijańskie mamy i małżonkowie w kryzysach.
Gorąco prosimy o wsparcie naszego dzieła w postaci wpłat na konto naszej fundacji, która jest wydawcą czasopisma: 96 1240 1125 1111 0010 8920 2037. Już niedługo będzie można nas wspomóc także poprzez dokonanie zakupów wartościowych książek i dewocjonaliów w naszym nowym sklepiku internetowym na stronie www.wiaraizycie.pl/sklep-on-line
Wszelkie uwagi oraz chęć dołączenia do naszego grona prosimy kierować na skrzynkę mailową: .

 

aniołowie Różaniec Rodziców Jacek Pulikowski świętość bł. Władysław z Gielniowa

Wtedy powiedz im: Tak mówi Pan Bóg: Oto biorę drewno Józefa, które jest w ręce Efraima oraz plemion Izraela, jego sprzymierzeńców, i przykładam je do drewna Judy, i czynię je jednym drewnem po to, by w ręku moim byli jedno.
A drewna, na których będziesz pisał, będą przed ich oczami w twym ręku.

[Ez 37, 19-10]

© 2019 • Fundacja Wiara i Życie • Wszelkie prawa zastrzeżone

Wciśnij Enter aby wyszukać
Wciśnij Enter aby wyszukać