Numer 13 - Maj - Czerwiec

WiZ numer 13 okladkaWiZ numer 13 trescDrodzy czytelnicy!

Witamy Was w trzynastym numerze czasopisma „Wiara i Życie” w okresie, gdy przyroda rozkwita i budzi się do życia. Ten wyjątkowy wiosenny czas możemy wykorzystać do rozwoju duchowego poprzez poświęcenie się Trzem Sercom: Jezusa, Maryi i Józefa. Dokładnie 78 lat temu w jednej z dzielnic Warszawy, na Siekierkach, miały miejsce niezwykłe objawienia Matki Bożej, które opisujemy w tym numerze.

Czytaj dalej

Numer 12 - Marzec - Kwiecień

WiZ numer 12 okladkaWiZ numer 12 trescDrodzy czytelnicy!

Witamy Was w dwunastym numerze czasopisma „Wiara i Życie” – w czasie Wielkiego Postu, który warto wykorzystać do prawdziwego nawrócenia i otwarcia się na Boże Miłosierdzie. Jak powiedział Pan Jezus do św. siostry Faustyny: „Nie znajdzie ludzkość uspokojenia, dokąd nie zwróci się z ufnością do miłosierdzia Mojego”.

Czytaj dalej

Numer 11 - Styczeń - Luty

WiZ numer 11 okladkaWiZ numer 11 trescDrodzy czytelnicy!

Witamy Was w jedenastym numerze czasopisma „Wiara i Życie” – w momencie, gdy zaczyna się Nowy Rok, a wraz z nim noworoczne postanowienia. Zachęcamy do częstszej lektury Biblii, a wytwałym polecamy roczne czytanie Pisma Świętego.

Pan Jezus powiedział: „Obyście mieli pokój we Mnie. Na świecie doznacie ucisku, ale miejcie odwagę: Ja zwyciężyłem świat” (J 16, 33).

Czytaj dalej

© 2019 • Fundacja Wiara i Życie • Wszelkie prawa zastrzeżone

Wciśnij Enter aby wyszukać
Wciśnij Enter aby wyszukać