Numer 4 - Listopad - Grudzień

WiZ numer04 okladkaWiZ numer04 trescWitamy Was w czwartym numerze czasopisma „Wiara i Życie”. W tych wyjątkowych dniach 1-2 listopada szczególnie bliskie jest nam myślenie o sprawach najważniejszych. Budzi się w naszych duszach pragnienie życia wiecznego.
Musimy pamiętać, że oprócz odwiedzania grobów i zapalenia zniczy, nasi bliscy zmarli czekają przede wszystkim na naszą modlitwę. O tym, jak możemy pomóc duszom przebywającym w czyśćcu piszemy na łamach naszego pisma.
„Bóg pragnie, aby wszyscy byli święci. Miejcie świętą ambicję być świętymi, tak jak On jest święty!”. Warto wziąć sobie do serca te słowa Jana Pawła II i brać przykład ze świętych.

Więcej na ten temat na następnych stronach.
Wielkimi krokami zbliża się Adwent, dlatego ze świadectwa Marty dowiemy się jak dobrze przeżyć ten czas w rodzinie i jak obudzić wiarę w naszych dzieciach.
Nasze czasopismo ma charakter bezpłatny. Aby mogły ukazywać się kolejne numery „Wiary i Życia”, potrzebujemy wsparcia finansowego.
Darowizny można przekazywać na konto naszej fundacji: Bank Pekao S.A. 96 1240 1125 1111 0010 8920 2037. Można nas także wspomóc poprzez dokonanie zakupów wartościowych książek i dewocjonaliów w naszym sklepiku internetowym na stronie www.wiaraizycie.pl/sklep-on-line

 

świętość czyściec Adwent

Wtedy powiedz im: Tak mówi Pan Bóg: Oto biorę drewno Józefa, które jest w ręce Efraima oraz plemion Izraela, jego sprzymierzeńców, i przykładam je do drewna Judy, i czynię je jednym drewnem po to, by w ręku moim byli jedno.
A drewna, na których będziesz pisał, będą przed ich oczami w twym ręku.

[Ez 37, 19-10]

© 2019 • Fundacja Wiara i Życie • Wszelkie prawa zastrzeżone

Wciśnij Enter aby wyszukać
Wciśnij Enter aby wyszukać