Numer 24 - Wrzesień - Październik

WiZ numer 24 okladkaWiZ numer 24 trescDrodzy czytelnicy!

Witamy w dwudziestym czwartym numerze czasopisma „Wiara i Życie”. W oczekiwaniu na beatyfikację Józefa i Wiktorii Ulmów wpatrujemy się w przykład tej niezwykłej rodziny, która osiągnęła świętość w zwyczajnych okolicznościach życia, wykazujac się heroiczną postawą w czasie dramatycznych wydarzeń II wojny światowej.

Przyszli błogosławieni pokazali, że silniejsza niż strach o własne życie jest miłość, pozostawiając nam piękne świadectwo życia pobożnego, pełnego wiary i przepełnionego troską o innych ludzi. W bieżącym numerze piszemy o Aniołach Stróżach oraz o tym jak ważna jest dobra komunikacja w rodzinie.

Gorąco prosimy o wsparcie naszego dzieła, aby mogły ukazywać się kolejne numery czasopisma „Wiara i Życie”.
Darowizny można przekazać na konto Fundacji: Bank Pekao S.A. 96 1240 1125 1111 0010 8920 2037. Można nas także wspomóc poprzez dokonanie zakupów wartościowych książek i dewocjonaliów w naszym sklepiku internetowym na stronie www.wiaraizycie.pl/sklep-on-line

Dziękujemy za każde wsparcie. O naszych darczyńcach pamiętamy w modlitwie.

 

 

Wtedy powiedz im: Tak mówi Pan Bóg: Oto biorę drewno Józefa, które jest w ręce Efraima oraz plemion Izraela, jego sprzymierzeńców, i przykładam je do drewna Judy, i czynię je jednym drewnem po to, by w ręku moim byli jedno.
A drewna, na których będziesz pisał, będą przed ich oczami w twym ręku.

[Ez 37, 19-10]

© 2019 • Fundacja Wiara i Życie • Wszelkie prawa zastrzeżone

Wciśnij Enter aby wyszukać
Wciśnij Enter aby wyszukać